نصب و آخرین نسخه سگال

در این قسمت بخش های مختلف برنامه جهت نصب وپشتیبانی مشتریان درج شده است که بر طبق نیاز میتوانید دانلود کرده استفاده نمایید .

آخرین نسخه

دانلود  ویدئوی آموزشی

آخرین نسخه سگال :  نسخه  بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده در مسیر برنامه کپی کنید سپس با برنامه بروز رسان سگال دیتابیس های خود را بروز کنید.

بدیهی است مشتریان دارای پشتیبانی مجاز به بروز رسانی هستند و شرکت جوابگو و راهنمای این دسته از مشتریان می باشد ،در صورت بروز رسانی غیر مجاز مسئولیت تمام مشکلات پیش آمده به عهده مشتری خواهد بود….

نصب و راه اندازی اولیه 

فارسی کردن ویندوز

فیلم آموزشی

برنامه اتوماتیک نصاب سگال

برنامه اتوماتیک نصب سگال   حاوی فایل نصب اولیه.

دانلود و نصب   SQL Server 2008 R2 Express

دانلود آموزش نصب sql     طبق معماری سیستم عامل (x86  x64)دانلود کرده نصب کنید

 نصب قفل نرم افزاری

فیلم آموزشی

ارسال کد فعال سازی

به منظور استفاده از نرم افزار بسته به نوع درخواست قفل نرم افزاری شما تنظیم میشود و برای شما ارسال میگردد.

 

 کدینگ پیشفرض حسابداری   کدینگ پیش فرض حاوی بک آپ یک کدینگ کامل حسابداری است و مشتریان میتوانند در صورت نیاز در شروع دوره مالی از ان استفاده کنند .

دلایل بروز رسانی

همانطور که میدانید نرم افزار ها همواره در حال تغییر و توسعه هستند .  نرم افزار سگال به صورت یکپارچه ارائه شده و دارای گستردگی است و همچنین طیف گسترده ای از کاربران را تحت پوشش قرار میدهد  معمولا مشتریان پیشنهاداتی در رابطه با بهینه سازی نرم افزار بیان میکنند که پس از بررسی و امکان سنجی در آخرین نسخه سگال جایگزاری شده و در اختیار مشتریان قرار میگیرد .

اعلام پیشنهاد از طریق این فرم میتوانید ما را در بهینه سازی نرم افزار یاری دهید .

دلیل دیگر بروز رسانی اضافه شدن کیت های جدید و یا تکنولوژی های جدیدتر از جانب تولید کننده است که این مهم نیز در آخرین نسخه سگال درج میگردد .