سگال پرداز

نوشته ها

نرم افزار عیب یاب سگال ،بررسی و رفع موارد کاربری

نرم افزار عیب یاب سگال ،بررسی و رفع موارد کاربری : نرم افزار سگال یک نرم افزار یکپارچه و مرتبط است و دارای گستردگی و بخش های زیادی میباشد بدیهی  است به دلیل همین گستردگی موارد کاربری در بخش های مختلف پیش بیاید و برای مدیر سیستم سرزدن به تمام بخش های سیستم جهت رفع مشکل کاری دشوار و زمان بر است.

نرم افزار عیب یاب طبق منطق های شرکت تولید کننده و استاندارد های مورد انتظار کاربر به دنبال تمام مشکلات در در تمام بخش های فعال نرم افزار میگردد و پس از پیدا کردن عیوب آن را به مدیر سیسم اطلاع میدهد و مدیر سیستم به راحتی میتواند عیب ها را مشاهده کند و روی هر مشکلی که کلیک کرد عیب یاب سیستم کاربر را به فرم و رکورد مزبور ارجاع داده و پس از بازبینی و توجه به توصیه جهت حل مشکل مشکل را مرتفع کند بعد از حل مشکل اپر فرم مجدد بازنگری شود از لیست مشکلات حذف میگردد.

این زیر سیستم جهت بررسی رشد دیتا و تصحیح اموزش نیز کاربرد دارد همچنین بررسی دیداری اقلام برای مدیر سیستم از دیگر قابلیت های این نرم افزار است .

در همین ماژول توصیه های شرکت تولید کننده جهت رفع مشکل نیز درج شده است و در وقت و هزینه مدیر سیستم صرفه جویی شایانی انجام میدهد و مدیر سیستم در کمترین زمان مشکل را بدون نیاز با مشورت شرکت تولید کننده نرم افزار حل میکند .

این ماژول با هر نسخه نرم افزار بروز رسانی میشود و  طبق تجربه شرکت تولید کننده در حل مشکلات کاربران مختلف رشد میکند .

این نرم افزار در نگارش زمستان ۹۵ سگال به سیستم اضافه گردیده است و هدف نهایی آن انتقال دانش فنی به مشتریان میباشد و برای مشتریانی که دارای پشتیبانی هستند فعال میباشد .

نرم افزار عیب یاب سگال ،بررسی و رفع موارد کاربری

پیشنهاد میشود این گزارش قبل از هر گزاش کلیدی سیستم گرفته شود تا گزارش کاملا دقیق و بدون مسکل و مغایرت عنوان و مورد استفاده قرار گیرد.

نرم افزار عیب یاب سگال ،بررسی و رفع موارد کاربری

نوشته شده در: نرم افزار سگال, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←