سگال پرداز

نوشته ها

نرم افزار خدمات پس از فروش ، مدیریت گارانتی کالاها

نرم افزار خدمات پس از فروش ، مدیریت گارانتی کالاها : در اغلب شرکت های بازرگانی و یا تولید که مستقیما در امر فروش مشغولند اغلب بحث خدمات پس از فروش کالا ها و یا گارانتی محصولات پیش می آید این موضوع به کنترل معتبر بودن مدت خدمات دهی و مدیریت کارهای مربوط به خدمات میپردازد .

در نرم افزار بازرگانی سگال این مورد پیش بینی شده است در این مطلب قصد داریم به اختصار سیستم نرم افزار خدمات پس از فروش (نرم افزار مدیریت گارانتی) را که به صورت یک کیت اختیاری از بسته بازرگانی ارائه شده است شرح دهیم .

تعاریف :

گام اول در نرم افزار خدمات پس از فروش تعیین کالا های دارای گارانتی و نیز تعیین مدن آن به روز میباشد . این قسمت در فرم تعریف کالا ها مشخص میکند که کدام کالا ها به چه مدت دارای گارنتی میباشند .

نرم افزار خدمات پس از فروش ، مدیریت گارانتی کالاها

 تعیین و کاربرد :

بعد از معرفی کالاهای دارای گارانتی، میتوانیم در فاکتور های فروش از پنل مدیریت گارانتی جهت ایجاد گارانتی ها به ساده ترین روش استفاده کنیم این مورد در هنگام ثبت فاکتور طبق تعریف از زمان فاکتور گارنتی ها را ایجاد و مدیریت میکند .

همچنین میتوانیم گارانتی ها را ویرایش و طبق نظر در آن فاکتور خاص تغییر یا حذف نماییم.

امکان چاپ برگه گارانتی بر مینای سلیقه کاربر یکی دیگر از امکانات این قسمت میباشد .

نرم افزار گارانتی محصولات

 

مدیریت و گزارشات :

بعد از ایجاد گارانتی ها سیستم محیطی ساده و کاربردی در اختیار کاربران قرار میدهد تا تمام گارانتی ها را مشاهده کرده ونیز اعتبار سنجی آن را به سادگی انجام دهند . و در صورت انجام کار برای این گارانتی به راحتی آن را ثبت نمایند . همچنین داشبورد هوشمند گارانتی به کاربران گارانتی های ابطلا شده و در حال اتمام را نمایش میدهد تا در صورت نیاز بتواننند خدمات خود را با مشتریان تمدید کنند .

امکان ارسال پیام کوتاه تحلیلی از دیگر امکانات این بسته میباشد.

 

این زیر سیستم با نرم افزار اتوماسیون و مالی به صورت یکپارچه نیز قابل اجرا میباشد .

نرم افزار خدمات پس از فروش ، مدیریت گارانتی کالاها 

نوشته شده در: انبار و بازرگانی, نرم افزار سگال, نرم افزارهای مالی, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه

شما باید وارد شوید تا دیدگاهی ارسال کنید.