سگال پرداز

نوشته ها

نرم افزار فروش اقساطی ، مرتبط با بازرگانی

نرم افزار فروش اقساطی : نرم افزار فروش اقساطی سگال وظیفه تسهیل و مدیریت دریافتی ها در موعد های مقرر و نیز قسط بندی مبالغ را بعهده دارد .

نرم افزار فروش اقساطی از بخش های زیر تشکیل یافته است .

معرفی جدول تسهیلات 

این بخش در نرم افزار فروش اقساطی اطلاعات پایه سیستم را تنظیم میکند این اطلاعات شامل نام روش ، تعداد اقساط ، فاصله اقساط ، نرخ تسهیلات ، نرخ دیرکرد  و مبنای رند در قسط بندی میباشد .

قسط بندی های این بخش بر اساس فرمول های بانک مرکزی انجام میشود و تمام اطلاعات و مولفه ها را در اختیار کاربر میگذارد این مولفه ها بسته به نظر کاربر جدول روش اقساط را پیکر بندی میکند .

مدیریت اقساط 

این قسمت شامل نمایش اقساط ، دفترچه قسط ، مدیریت اقساط ، محاسبه دیرکرد ، محاسبه تسویه در نرم افزار فروش اقساطی میباشد .

یکی از قابلیت  های این بخش این است که در هر لحظه میتوان قبل از قسط بندی استعلام هایی را از سیستم گرفت و در اختیار مشتری قرار داد .

نرم افزار فروش اقساطی

قسط بندی برگه ها 

این قسمت در برگه ها یی نظیر فروش به صورت اتوماتیک تنها با انتخاب روش اقساط ، مبلغ برگه را قسط بندی میکند و در زیر شاخه برگه فروش برگه های درسافت به مبلغ قسط تولید میکند . این موضوع  در اتوماسیون نیز قابل رد یابی است . بعد از پرداخت هر قسط و تعمیم مبلغ در مانده حساب میتوان سند اقساط را نیز در سیستم حسابداری به صورت اتوماتیک صادر کرد .

ghest1

 

پیامک اقساط

یکی از قابلیت های  مهم این نرم افزار ترکیب آن با سیستم پیامک یا پیام کوتاه است که میتوان اقساط سررسید شده ، اطلاع از پرداخت قسط توسط پیام کوتاه ، و نیز اسعلام توسط مشتری را ذکر کرد .

تمام بخش های توضیح داده شده در نرم افزار فروش اقساطی به صورت یکپارچه است و دسترسی های متنوع بر روی آن اعمال میگردد .

نرم افزار فروش اقساطی

نوشته شده در: نرم افزارهای مالی, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه

شما باید وارد شوید تا دیدگاهی ارسال کنید.