سگال پرداز

نوشته ها

آرشیو برای 'اتوماسیون'

گزارش آخرین فعالیت مشتریان در اتوماسیون اداری CRM

گزارش آخرین فعالیت مشتریان در اتوماسیون اداری CRM: در مقیاس بزرگ مدیریت و نیاز سنجی مشتریان پیچیده است مثلا اگر قصد داشته باشید ببینید آخرین تماس یا فاکتور هایی که برای مشتریان صادر کرده اید چه تاریخی بوده است و یا کدام یک از مشتریان در بازه ای تاریخی فعالیتی نداشته اند مشخص کنید گزارش آخرین فعالیت مشتریان در اتوماسیون اداری CRM به مورد را حل میکند در حین گزارش نیز میتوانید اطلاعات تکمیلی طرف حساب و نیز دستور تولید برگه گروهی برای شرط جستجو شده صادر کنید مثلا با مشتریانی که طی شش ماه اخیر فعال نبودند دستور تماس تلفنی صادر کنید .

 

گزارش آخرین فعالیت مشتریان در اتوماسیون اداری CRM

گزارش آخرین فعالیت مشتریان در اتوماسیون اداری CRM

نوشته شده در: اتوماسیون, اتوماسیون اداری و دبیر خانه, نرم افزار های اداری, همه موارد

ارسال دیدگاه (۰) ←

نرم افزار مدیریت کسب و کار چیست و چگونه کارمیکند؟

نرم افزار مدیریت کسب و کار: معمولا در سازمان های فرد محور و یا فاقد روال های تثبیت شده ،زمان زیادی از سازمان بابت این مقوله تلف میشود و بهروی را پایین می آورد  نرم افزار BPMS,BPMN یا  مدیریت کسب کار نسل جدیدی از نرم افزار های اتوماسیون اداری و مالی هستند که تاکید بر تحلیل روند ، استخراج ، ثبت فرایند های سازمان  دارند هدف نهایی BPMS بالا بردن هوش تجاری سازمان و صرفه جویی در وقت و هزینه سازمان است همچنین ثمر این عملکرد سرعت و تمرکز و پیگیری دقیق امور سازمان است و تاحد زیادی اشتباهات انسانی را ازبین میبرد .

در این مطلب سعی داریم نکاتی در مورد  این روند بیان کنیم .

شروع زمانبر اما آینده ای مطمئن

معلوم است که شروع  پروسه نرم افزار مدیریت کسب و کار برای سازمان هایی که برای اولین بار میخواهند این کار را انجام دهند سخت است این موضوع بر تخصص سازمان بر امور جاریش تاکید ندارد بلکه مواردی  از قبیل استحکاک پرسنل با سیستم ، پیچیدگی استخراج فرایند ها می توانند بر این موضوع تاثیر داشته باشند ولی بعد از انجام پروسه استخراج فرایند ها  و تست و تصحیح این روال ،  روش استخراج میشود .

 

 شناخت ابزار و نیازها ، قابلیت ها و کارها

برای موفق شدن در پیاده سازی نرم افزار مدیریت کسب و کار مدیران سیستم باید چند نکته را به دفت بررسی کنند  مرحله اول شناخت ابزار و نیاز است بدین معنی که مدیران باید بدانند از سیستم چه تحلیلی میخواهند و صد البته کاملا با ابزار کار خود آشنا باشند تا بتوانند نیاز خود را به ساده ترین و متمرکز ترین روش به سیستم بشناسانند . مرحله دوم  قابلیت ها و کار هاست  اینکه بدانند برای اجرای این روند با چه تخصص هایی مواجهند و نیز این تخصص در سازمان بعهده کدامیک از اعضای سازمان و یا بخش هاست به طور کل ابزار های  این تیپ نرم افزار ها شامل موتور گردش کار ، چارت سازمانی ، فرمساز ، گزارش ساز ، آرشیو ، داشبورد و کارتابل و گزارشات تابعه است که در این لینک توضح داده شده است .

 

بازنویسی و تحلیل مجدد

ممکن است بعد از اجرایی شدن روند های استخراج شده به دلایلی نظیر تغییر متد روند یا تغییر پروسه و نیز بهینه سازی نیاز به تحلیل و باز نویسی مجدد روند ها باشد این مبحث بعد از پیاده سازی از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و بسته به نیاز در زمانهای مشخص باید توسط مدیران سیستم بازنگری گردد .

 

نرم افزار مدیریت کسب و کار

نرم افزار مدیریت کسب و کار

نوشته شده در: اتوماسیون, نرم افزار سگال, همه موارد

ارسال دیدگاه (۰) ←

تولید برگه گروهی

تولید برگه گروهی :یکی از قابلیت های نرم افزار اتوماسیون اداری سگال ایجاد برگه های مرتبط گروهی برای سهولت برنامه ریزی وظایف پرسنل است این قابلیت به مدیران کمک میکند بر طبق گزارشاتی تهیه می کنند ،کارهای پرسنل سازمان را با چند کلیک برنامه ریزی کنند . معمولا این کارها در شرکت ها به صورت دستی و غیر سیستماتیک انجام میشود و وقت و انرژی مدیران را تلف میکند . این قابلیت علا وه بر صرفه جویی و در وقت و هزینه سازمان ، گزارشات تحلیلی بهتری از عملکرد  برای مدیران فراهم میکند .این قابلیت در نرم افزار اتوماسیون سگال به دو بخش تقسیم میشود که در زیر توضیحات این قابلیت مورد بررسی قرار گرفته است .

ایجاد  گروهی برگه در طرف حساب های مختف:

فرض کنید بازاریابی یک مجموعه را بعهده گرفته اید و بانک اطلاعات طبقه بندی شده ای در اختیار دارید و میخواهید این بانک را بین پرسنل تقسیم کنید و کارکرد آنها را زیر نظر داشته باشید . برای حصول این ایده  شما میتوانید انواع جستجو را در فرم اطلاعاتی بانک انجام داده و بعد از تقسیم بندی برای پرسنل یک مجموعه کار تنظیم کنید . بعد از این پروسه و انجام کارها توسط پرسنل در ماژول کارتابل میتوانید از طریق گزارش کارکرد عملکرد بر روی کار ها را نظارت کنید .  همچنین داشبورد مدیریتی گزارش لحظه به لحظه از کل کار ها و کارهای انجام شده و کارهای باقیمانده در اختیار شما قرار میدهد .

تولید برگه گروهی

ایجاد گروهی برگه ها با تحلیل از گزارشات:

فرض کنید میخواهید برای مشتریانی که یک محصول خاص را در یک بازه زمانی خریداری کرده اند محصولی مرتبط را ارائه دهید  یعنی از روی گزارشی تحلیلی شروع به بازاریابی و ایجاد کار برای پرسنل کنید.معمولا این کار در شرکت ها جهت کنترل کیفیت یا بازاریابی مجدد اعمال مشود ، برگه های مرتبط ایجاد شده توسط این ماژول در کارتابل پرسنل قابل انجام و در داشبورد مدیریتی و گزارش کارکرد قابل پیگیری است .این کار ها به صورت دنباله کار قبلی به صورت درخت واره در پرونده مشتری طبقه بندی و بایگلانی میشوند و در آینده با یک کلیک بر روی طرف حساب  کلیه کارها و امور انجام شده برای یک طرف را میتوانید به راحتی رویت کنید.

نرم افزار بازاریابی

 تولید برگه گروهی

نوشته شده در: اتوماسیون, نرم افزار های اداری, همه موارد

ارسال دیدگاه (۰) ←

اتوماسیون اداری چیست ؟ تعریف ،نقش و کاربرد

اتوماسیون اداری چیست ؟امروزه با سهیم شدن هرچه بیشتر کامپیوتر در سازمان ها و سرعت بخشیدن به امور  ، روش های قدیمی رایج در سازمان ها رفته رفته منسوخ شده و روش های جدید که عمدتا از رایانه در انجام این امور بهره میگیرند جایگزین روش های قبلی میشوند روش های جدید در کل سریعتر کم هزینه تر و کارا تر از روش های قبلی امور سازمان ها را تحلیل و بهینه میکنند اتوماسیون اداری مجموعه روش هایی مبتنی بر مطالب بالاست. همچنین اتوماسیون اداری باعث صرفه جویی در وقت ، منابع ، هزینه ها (حمل ونقل ، منابع انسانی ) میگردد و اشتباهات انسانی را تا حداقل ممکن کم کیکند  .

اتوماسیون اداری

 

همانطور که گفته شد امروزه  نقش رایانه در اتوماسیون اداری حائز اهمیت است  در ایران از اوایل دهه ۶۰ این مقوله  در سازمان های خصوصی مطرح و کم کم  جای خود را در بحث های سازمانی باز کرد در ابتدا اتوماسیون اداری فرایند نگهداری دیجیتالی نامه ها و تایپ ان را شامل میشد کم کم نرم افزار هایی نظیر ms word  در این راستا جزو لاینفک هر شرکت بشمار می آمد.

رفته رفته اتوماسیون اداری با پیشرفت تکنلوژی و پدید آمدن روش های نوین شکوفا گشت و کم کم نرم افزار های دبیر خانه در کنار نرم افزار های تایپ نامه به این زنجیره پیوستند و با  پیشرفت آن و پیوستن نرم افزار های حسابداری ، انبار  این راهکار ها بصورت یکپارچه عرضه شد.

شرکت سگال پرداز سینا به عنوان عضو کوچکی از جامعه نرم افزاری کشور، اقدام به تولید نرم افزاری  یکپارچه جهت رفع نیاز های مالی اداری سازمان ها کرده است در حال حاضر نرم افزار های زیر در زمره نرم افزار های اتوماسیون اداری سگال شناسایی می شوند:

نرم افزار اتوماسیون اداری (شامل crm  – کارتابل – کار کرد – ثبت نامه ها و کارها) 

نرم افزار گردش کار جهت مدیریت اتوماتیک روند گردشی کارها و نامه ها در سازمان 

نرم افزار فرمساز و گزارش ساز جهت تهیه فرمت های سفارشی مشتریان بر طبق نیاز 

نرم افزار آرشیو و بایگانی جهت نگهداری فایلها و اسناد و مدارک  و اسکن مدارک قبلی 

نرم افزار ارتباطات شامل فکس ، پیام کوتاه ، ایمیل جهت اطلاع رسانی و حذف روابط اضافی 

اتوماسیون اداری چیست ؟

نوشته شده در: اتوماسیون, اتوماسیون اداری و دبیر خانه, نرم افزار سگال, همه موارد

ارسال دیدگاه (۰) ←
برگه 1 از 2 12