سگال پرداز

نوشته ها

نرم افزار فکس گروهی سگال ؟ مزیت ها و کاربرد ها

نرم افزار فکس گروهی سگال ؟ مزیت ها و کاربرد ها:نرم افزار های فکس گروهی زیادی جهت ارسال و دریافت فکس به صورت انبوه طراحی و عرضه شده اند ،در این مطلب سعی داریم نکات تمایز نرم افزار نمابر گروهی سگال را به اختصار شرح دهیم .

نرم افزار فکس با کامپیوتر

پیاده سازی ساده در بستری حرفه ای 

نرم افزار فکس گروهی سگال به امکانات و تجهیزات خاصی جهت پیاده سازی نیاز ندارد ، با یک سیستم متوسط و یک فکس مودم ارزان قیمت قابل راه اندازی است ، ولی چنانچه کاربر بخواهد بر روی یک سیستم چند مودم و نیز روی شبکه از این نرم افزار بهره مند شود این پیاده سازی قابل انجام است (این مورد جهت ارسال انبوه در زمان کم مورد استفاده قرار میگیرد ).

کاملا در انحصار مشتری

از آنجایی که نرم افزار بر روی سیستم مشتری نصب میگردد و هیچ ارتباط دیتایی با تولید کننده ندارد تمامی مباحث چون شماره ارسال کننده ، بانک اطلاعاتی ، گزارشات دقیق لحظه ای همواره در انحصار مشتری است .

سرعت و هوشمندی 

نرم افزار نمابر گروهی سگال جهت ارسال فکس ها از یک صف هوشمند قابل تنظیم استفاده میکند و در صورتی که یک فکس دچار مشکل شود (عدم جوابگویی ، مشغول بودن خط) وقت و هزینه سرور را بر روی این فکس تلف نکرده و به اولویت های دیگر رسیدگی میکند تا در زمانی دیگر به این فکس برسد و ارسال را انجام دهد .همانطوری که میدانید سرعت و کیفیت فکس های ارسالی توسط کامپیوتر به مراتب از فکس های کلاسیک بهتر است.

انعطاف پذیری در ارسال 

نرم افزار فکس گروهی سگال تمام فرمت های فایل(doc jpg pdf …) قابل چاپ را میتواند به صورت تکی یا گروهی ارسال کند همچنین میتواند فایل های پیشنویس ms word را با بانک اطلاعاتی تکمیل و ارسال کند (مثلا اسامی و سمت ها را اتوماتیک در داخل  هر فکس  گنجانده و ارسال کند ) این موضوع علاوه بر صرفه جویی در وقت پرسنل و عدم اشتباهات کاربری در این زمینه،  فکس را  مستند تر کرده از فکس های تبلیغاتی جدا میسازد .

ارسال به داخلی و تلفن گویا 

همانطور که استحضار دارید امروزه اکثر شرکت ها خط مستقیمی برای دریافت فکس در نظر نمیگیرند بلکه داخلی خاصی برای این امر پیشبینی میکنند در حالت کلاسیک نیروی انسانی بعد از ارتباط ،فرایند وصل شدن خط به داخلی فکس مورد نظر را بصورت یدی انجام میدهد حال آنکه نرم افزار فکس گروهی سگال بصورت اتوماتیک بعد از اتصال داخلی فکس را ارسال کرده و این مورد را مرتفع میکند .

کالر آیدی و درج اطلاعات

نرم افزار فکس گروهی سگال کالر آیدی ارسال کننده را در اطلاعات خود برای فکس های دریافتی جای میدهد و نیز اطلاعاتی نظیر ارسال کننده شماره تاریخ و ساعت شمسی را در اطلاعات پانویس فکس ارسال میکند .

فراخوانی بانک اطلاعاتی

اکثر کسانی که میخواهند فکس را به صورت گروهی ارسال کنند اطلاعات را از پیش آماده شده دارند و برای ورود مجدد اطلاعات وقت کافی ندارند و یا ترجیح نمی دهند پرسنل این دوباره کاری را انجام دهند . در نرم افزار فکس گروهی سگال امکان فراخوانی اطلاعات پیشبینی شده و این  دغدغه را مرتفع میسازد.

گزارش گیری پیشرفته و صرفه جویی در کاغذ 

در نرم افزار فکس از طریق کامپیوتر تمام فکس ها در مخزن گرداوری شده و در صورت نیاز میتوان آن را چاپ نمود . همچنین در نرم افزار ارسال گروهی میتوان پیگیری از طریق گزارشات ترکیبی پیشرفته داشت و برنامه جدیدی برای فکس های ناموفق به سیستم داد .

مرتبط با ماژوال پیامک SMS

توسط این قابلیت در نرم افزار فکس میتوان به صورت تحلیلی از گزارشات به دریافت کننده پیام کوتاه ارسال کرد (مثلا در صورت ارسال موفق و یا ناموفق گروهی از فکسها)

مرتبط با اتوماسیون اداری 

این قابلیت به صورت اتوماتیک بعد از ارسال و دریافت فکس توسط نرم افزار با توجه به شماره و استخراج طرف حساب فکس تسک ارسالی و یا دریافتی در پرونده مشتری میسازد که در CRM و یا اتوماسیون اداری توسط پرسنل قابل پیگیری باشد (مثلا فکس بعد از ارسال در پروسه پیگیری کارشناسان فروش قرار گیرد و یا رونوشتی به چند پرسنل ایجاد شود )

کاملا فارسی و بومی همراه راهنما

این محصول با استفاده از بروز ترین تکنولوژی ها در این مبحث در کشور  ایران  توسط متخصصین ایرانی  طراحی و پیاده سازی شده است و دارای راهنمای حساس به موضوع فارسی در هر کدام از فرم هاست.

چرا نرم افزار فکس گروهی سگال ؟ مزیت ها و کاربرد ها

چرا نرم افزار فکس گروهی سگال ؟

نوشته شده در: ارتباطات, فکس, نرم افزار سگال, نرم افزار های اداری, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه

شما باید وارد شوید تا دیدگاهی ارسال کنید.