سگال پرداز

نوشته ها

گزارشات چاپی پیش فرض بروز شده و قابل تغییر در گزارش ساز

گزارشات چاپی پیش فرض بروز شده و قابل تغییر در گزارش ساز: نرم افزار یکپارچه سگال مانند هر نرم افزار دیگری با هدف گزارشات بهینه در اختیار مشتری قرا گرفته است همانطور که میدانید این نرم افزار توسط یک گزارش ساز پیشرفته فارسی  برای این مهم تلاش میکند و برای هر فرم چهار گزارش ، همچنین برای هر برگه چهار گزارش نسخه چاپی درنظر گرفته است .

رویکردی تازه :

شرکت سازنده طبق روش مرسوم تعدادی گزارش پیش فرض چاپی طراحی کرده است و در اختیار کاربران قرار میدهد . اما در نرم افزار سگال این مفهوم رنگ تازه ای دارد  بدین گونه که علاوه بر این موضوع اختیار تغییر گزارشات پیش فرض را به کاربر میدهد و نیز همواره یک ماژول متمرکز بر روی سایت قرار دارد که هر زمان که کاربر بخواهد پیش فرض گزارش را در صورت وجود از داخل نرم افزار دانلود کرده جایگذاری کند همچنین کاربران میتوانند نام گزارش که در برگه دیده میشود را برای کاربرد بهتر و تمرکز بیشتر روی برنامه تعیین کنند.

این مورد وقت کاربران صرفه جویی شایانی بعمل آید و در مواردی که نسخه جدید نرم افزار تغییراتی در گزارشات طلب میکند نیز  بکار می آید .

همچنین در قسمت برگه ها علاوه بر نکات گفته شده کاربر میتواند تعداد چاپ هر  یک از گزارشات چاپی و نیز چاپگر محلی و چاپگر شبکه چاپ این موضوع را نیز تعیین کند .

مثال گزارشات چاپی

در مواردی می خواهیم با چاپ فاکتور یک نسخه چاپی حواله نیز در چاپگر قسمت انبار داری چاپ شود

یا مشتری در قسمت صندوق نسخه چاپی فیش خود را دریافت و در واحد تحویل کالا جنس مورد نظر را تحویل بگیرد .

یا در یک اغذیه فروشی قسمت صندوق فیش سفارش چاپ شود و نیز در واحد آشپزخانه یا مدیریت سالن یک نسخه از سفارش جهت آماده سازی چاپ گردد .

 

گزارشات چاپی

 

گزارشات چاپی پیش فرض بروز شده و قابل تغییر در گزارش ساز

نوشته شده در: مفاهیم سیستم, نرم افزار سگال, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه

شما باید وارد شوید تا دیدگاهی ارسال کنید.