سگال پرداز

نوشته ها

نکات تمایز نرم افزار یکپارچه مالی اداری شرکتی ، فروشگاهی سگال

در این گفتار قصد داریم نکات تمایز نرم افزار یکپارچه  سگال را بیان کرده به قابلیت های منحصر به فرد آن بپردازیم  هر نرم افزار بسته به کاربرد و انتخاب سطح مشتری دارای ویژگی هایی است که تولید کننده نرم افزار با توجه به نیاز  بازار به آن توجه داشته است و این موضوع در تحقیق و توسعه  نقش بسزایی دارد ما در نرم افزار سگال سعی کرده ایم تا حد امکان نرم افزار را انعطاف پذیر طراحی نماییم تا جوابگوی بخش گسترده تری از نرم افزار های کاربردی حوزه ای باشیم  در ادامه این نوشتار به برخی از این موارد می پردازیم .

یکپارچگی انعطاف پذیر :

نرم افزار سگال یک نرم افزار یکپارچه است که در حال حاضر دارای چندین  بسته نرم افزار میباشد که مشتریان میتوانند بسته به نیاز بخش یا بخش هایی را از این مجموعه انتخاب کنند  و  قیمت تمام شده نرم افزار خود را تعیین نمایند و هزینه ای را که میپردازند کاملا مطابق بسته مورد نیاز باشد و نه بیشتر ، شرکت تولید کننده به تمام مشتریان یک نرم افزار ارائه میدهد و فرقی از نظر ساختاری و طراحی بین یک بسته ارزان منتخب و یک بسته گران قیمت وجود ندارد و این تفاوت قیمت صرفا مختص بخش های انتخابی خریداری شده میباشد .

نرم افزار یکپارچه

انعطاف پذیری در پوسته :

نرم افزار سگال نرم افزار خشک با قواعد ثابت نیست هر کاربر میتواند محیط کاری خود را اعم از skin ، اندازه فرمها ، امکانات فرمها ، منوی فرمها ، ستون های فرمها  و مسائل عمومی پوسته را مطابق سلیقه خود چیدمان کند. و بسته به کاربرد خود محیط را به بهینه ترین حالت تنظیم نماید ، و یا از بستر پیش فرض بهره ببرد . همچنین میتوان از هر فرم چندین نگارش همزمان مستقل فراخوانی کرده و سیستم راهبری بین فرمها را محدود به فرم جاری نمیکند .

منعطف در بستر پیاده سازی ،اجرا و شبکه ، قابل حمل :

نرم افزار سگال در تمام نسخه های معماری (۲۰۰۳ ۲۰۰۸  win xp 7 8 8.1 10) کاربری و سروری microsoft  اعم از ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی کار میکند (x86 x64)  و نیز روی سرور های مجازی vps اینترنتی قابل نصب میباشد از نظر بستر پیاده سازی نیز میتواند  بصورت تک کاربره و تحت شبکه  روی تمامی شبکه های بستر tcp/ip کار کند این موضوع میتواند یک شبکه محلی local یا یکه شبکه درون سازمانی mpls یا یک شبکه با بستر اینترنت vpn ، static ip باشد . به دلیل طراحی متمرکز و سبک  همچنین نیاز به تجهیزات خاص و انتظارات مشخصی از سیستم ها نیست و نصب روی سرویس گیر به راحتی یک کپی میباشد که در نسخه کلاینت میتواند حتی از بستر سرور یا از یک flash memory قابل حمل اجرا شود .

نکات تمایز نرم افزار یکپارچه

مناسب برای تمامی شرکت ها و فروشگاه ها:

این نرم افزار از نظر مقیاس برای تمامی مجموعه ها جوابگویی دارد چه شرکت هایی با تراکنش بالا( چند شرکتی   big data ) و چه یک فروشگاه ساده . فارغ از اینکه مشتری میخواهد با یک سرور و یک نرم افزار می خواهد یک هلدینگ چند شرکتی را مدیریت کند یا یک فروشگاه ساده با یک کامپیوتر ساده .

data-headse_sherkat

یکپارچه و مرتبط :

در نرم افزار سگال سعی شده است تمام قسمت های نرم افزار مستقل و در عین حال متمرکز و مرتبط باشند و کاربر حداقل ورود دیتا برای بهترین نتیجه در کمترین زمان را داشته باشد . بفرض مثال تولید اتوماتیک سند فاکتور فروش در سیستم حسابداری

مهاجرت آسان از برنامه های دیگر و انتقال اطلاعات  :

در تمامی فرمهای نرم افزار میتوان با فشردن یک دکمه اطلاعات در در نرم افزار اکسل به همان ترتیب مشاهده نمود و نیز بین شرکت ها و نرم افزار های دیگر (بانکهای اطلاعاتی  ) با کیت فراخوانی از اکسل دیتا  رد و بدل کرد .

این دیتا شامل تمام اطلاعات حیاتی وارد شده در سیستم است .

EXCELWORD

مناسب برای شعب ، دسترسی ، چارت سازمانی، امنیت:

این نرم افزار میتواند با تعریف دپارتمان ها و رعایت سطوح دسترسی  شرکت هایی که دارای شعب هستند و میخواهند دیتای متمرکز و امن داشته باشند یاری رساند و در وقت و هزینه شرکت صرفه جویی نماید و در توسعه شرکت و حذف ارتباطات اضافی یاری بخش باشد .

shoab

 

روش های گزارش گیری متنوع (جستجوی های ترکیبی ،مروری ، گزارش ساز) :

در نرم افزار یکپارچه سگال سعی شده است تا گزارشات خواسته شده مشتریان را در کمترین زمان و بهینه ترین حالت تهیه شود ارسال به اکسل ، جستوجو های ترکیبی ، گزارش ساز ، چاپ کننده ساده ابزار هایی هستند که در کلیه نرم افزار ها برای این مهم تدارک دیده شده اند همچنین در این نرم افزار تنظیمات چاپگر های هر گزارش و تعداد چاپ نیز قابل تنظیم میباشد .

ممیزی اطلاعات بررسی خطاها :

این مقوله مربوط به صحت اطلاعات و بررسی و رفع خطا در ماژول ها میباشد همانطور که میدانید در سیستم ها به صورت سهوی ممکن است اطلاعات دچار اشکال شوند در نرم افزار سگال واسط هایی برای حل این موارد در نظر گرفته شده است .

گزارشات ادواری و پیوسته :

در نرم افزار قابلیت تهیه گزارشات اداواری (با توجه به دوره مالی جاری ) و نیز سرجمع دوره ها موجود میباشد و کاربران میتوانند گردش و یا گزارشات سنگین چند دوره ای را نیز تهیه نمایند .

 

ارتباط با سایر دستگاه ها  و سامانه ها:

در حال حاضر نرم افزار سگال با انواع  mail server ،   بارکد خوان (نرم افزار بازرگانی ،انبار، فروشگاهی)  اسکنر یا پویشگر ها (آرشیو اطلاعات و فکس) ، فکس مودم ها (نرم افزار فکس) ، gsm modem و وب سرویس sms afe (پیام کوتاه ) چاپگر ها و پرینتر های بارکد زن و حرارتی (بازرگانی ،انبار ، فروشگاهی ) ، ماژول های ایمیل  سازگار و متمرکز کار میکند و همچنین قابلیت های ارسال به سامانه ها با توجه به تحلیل اطلاعات داراست .

۲۴۵۰۴۸ zoltrixgsm modemdownload

آرشیو ، بایگانی فایل  و فرمساز 

یکی از نکات تمایز نرم افزار یکپارچه بحث ضمائم و فرمهاست این سیستم علاوه بر مدیریت اطلاعات برگه ها و سند ها میتوان ضمائم فایلی رفرنس ها را برای درک بهتر و تمرکز بیشتر بایگانی نمود همچنین میتوان برای برگه ها فرم طراحی شده توسط کاربر و قابل گزارش گیری گروهی در ماژول فرمساز و امضای الکترونیک بهره برد  .

نرم افزار آرشیو

ارتباط بین نرم افزار ها با سیستم گردش کار (work flow، BPMS)

یکی از ویژگیهای منحصر بفرد نرم افزار سگال ارتباط بخش ها با موتور گردش کار است  این بخش از نرم افزار مانند پلی سیستم های مرتبط در بستر اداری (CRM، دبیر خانه، اتوماسیون ، آرشیو ، فرمساز )  را با بخش های مالی نظیر انبار، بازرگانی ، سفارشات) و بستر ارتباطات (پیام کوتاه ،ایمیل ، فکس ) پیوند میزند . و یک درختواره متمرکز از فرایند ها در اختیار مدیران و کاربران قرار میدهد .

bpms

ابزار های گرافیکی کاربر پسند و کارتابل و داشبورد 

از نکات تمایز نرم افزار یکپارچه راهبری کاربران در هر زمان به ساده ترین شکل است ماژول هایی نظیر کارتابل تقویم نمودار ساز و داشبورد با نمای ظاهری بروز و زیبا در این مقوله به کاربران کمک میکنند .

dev7 dev5

داشبورد الکترونیک

 

یادآوری و راهبری به کمک سامانه های خارجی (پیام کوتاه )

یکی از مسائل مهم نرم افزار های یکپارچه MIS به خاطر گستردگی راهبری خارج سازمانی میباشد در نرم افزار سگال امکان تعیین نقطه یاد آوری کار برای کاربر توسط پیام کوتاه مهیا میباشد این امکان با ارسال پیام کوتاه در رویداد های برگه (انجام برگه و تغییرات فرمساز) و نیز ماژول های سفارشی پاسخگو به پیام کوتاه کامل میگردد

مثلا مشتری با ارسال کد خود به سامانه پیام کوتاه آخرین وضعیت پرونده خویش را بدون ارتباط با کارشناسان شرکت جویا شود

 

سیستم تغییرات (log) کاربران :

این نرم افزار از یک سیستم تغییرات لحظه ای قوی و قابل انعطاف و قدرتمند بهره مند است و مدیر سیستم میتواند ریز ترین فعالیت کابران  در سیستم جهت جلوگیری از خرابکاری احتمالی و تصحیح دسترسی کاربران استفاده نماید .

logg

 

بروز رسانی آسان ، راهنمای حساس به موضوع ، تحقیق و توسعه :

از قابلیت های بارز نرم افزار قابلیت بروز رسانی نسخه از داخل برنامه ،اطلاع دادن به کاربر جهت بروز رسانی ، راهبری نسخه ها و تغییرات آنها  ، راهنمای حساس به موضوع در هر فرم  و در خود برنامه و نیز درج پیشنهادات در نسخه ها است این مورد یکی از قابلیت های مهم فنی نرم افزار ها  و نکات تمایز نرم افزار یکپارچه در سطح جهانی میباشد .

sss

دارای تاییدیه نرم افزاری 

این نرم افزار بعد توسط شرکت سگال پرداز سینا  (سهامی خاص)   دارای تاییدیه از شورای عالی انفورماتیک و مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد کشور    میباشد . و نیز بصورت رسمی و مالیاتی فعالیت میکند

pub_shora

 

پشتیبانی و نصب آسان در هر جا  :

نصب نرم افزار سگال به راحتی میتواند توسط خود کاربر در هر جا انجام پذیرد تمامی نیاز های مرتبط با نصب و بروز رسانی در سایت موجود میباشد و شرح داده شده است پشتیبانی و نصب سیستم نیز توسط شرکت سازنده به صورت تلفنی و از راه دور به راحتی انجام میپذیرد .

maintenance

 

 

 

 

نکات تمایز نرم افزار یکپارچه شرکتی ، فروشگاهی

 

 

نکات تمایز نرم افزار یکپارچه شرکتی ، فروشگاهی 

نوشته شده در: نرم افزار سگال, همه موارد

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه

شما باید وارد شوید تا دیدگاهی ارسال کنید.